Autoškola Pelhřimov > O AUTOŠKOLEAutoškola Pelhřimov

 

Adresa
Starý Pelhřimov 96
393 01 Pelhřimov

 

Telefon
+420 723 841 721
 

 

Provozní doba
dle dohody (neomezeně)
 

 

O AUTOŠKOLE BARTOŇ PELHŘIMOV

Provádíme výuku a výcvik uchazečů o řidičské oprávnění skupiny B, kondiční jízdy s osobním automobilem.

Při poskytování našich služeb se nesoustředíme pouze na výuku a výcvik budoucích řidičů z řad studentů či mládeže. Jsme připraveni vyjít vstříc i uchazečům o řidičské oprávnění, kterým již není jenom  –náct. Výukový program přizpůsobíme podle individuálních požadavků.

V nabídce naší autoškoly je i školení řidičů referentů.

Další z činností autoškoly je i pomoc řidičům s návratem řidičského průkazu. Byl-li Vám tedy vysloven zákaz řízení motorových vozidel a řidičský průkaz Vám byl v této souvislosti zadržen, pomůžeme Vám po uplynutí zákazu s jeho získáním zpět. Tato nabídka platí i v případě, že jste museli řidičský průkaz odevzdat v souvislosti s takzvaným „vybodováním“.

Teoretická výuka žadatelů je prováděna ve vlastní učebně, dle přání zákazníka je tedy možné bez problémů provádět výuku v individulálně stanoveném termínu, bez ohledu na běžnou provozní dobu. Výcvik v řízení vozidla je pak praktikován ve vozidlech Škoda Fabia II, která jsou vzhledem ke svým rozměrům předurčena pro městský provoz.

Výuka v naší autoškole probíhá podle kvalitních a vysoce efektivních výukových materiálů AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! jejichž autorem je  Zdeněk Schröter. Jako partneři projektu „Bezpečnost pro každého“ Vám můžeme nabídnout výukový set, který v tomto složení nemůžete koupit v žádném knihkupectví ani v jiné, nepartnerské autoškole.

 

 

AUTOŠKOLA BARTOŇ PELHŘIMOV
Starý Pelhřimov 96
39301 Pelhřimov

Provozní doba:
dle dohody (neomezeně)

V případě zájmu však nejste touto provozní dobou nijak vázáni. Stačí vzít telefon, zavolat a provozní dobu přizpůsobíme zcela podle Vašich možností.